Informace pro školáky a jejich rodiče

25. 6. IQ PARK pro 1. stupeň

V úterý 25. 6. pojedou žáci 1. stupně na celodenní výlet do IQ PARKU v Liberci. Odjezd je v 6:30 od školy, návrat cca v 19:00 také ke škole.  Cena výletu je 400 Kč. S sebou pití, svačinu, pohodlné oblečení a kapesné.

24. 6. Rozvrh na poslední týden

Od pondělí 24. 6. do středy 26. 6. budou všichni žáci končit v 11:30. Informace ke čtvrtku budou zveřejněny začátkem týdne zde. V pátek 28. 6.je ředitelské volno.

17. a 18. 6.  - Upozornění pro žáky 2. stupně!!!!!!

V pondělí 17. 6. a v úterý 18. 6. si žáci 2. stupně přinesou všechny sešity do školy, bude možnost si doplnit právě to, co kdo z daného předmětu potřebuje.

V týdnu od 17. 6. platí pro 2. stupeň rozvrh B.

V týdnu od 17. 6. platí pro 2. stupeň rozvrh B. Pracovní činnosti tak bude mít 6. a 7. ročník. Za příznivého počasí pojedou děti na pozemek. V případě nepříznivého počasí zůstaneme ve školní dílně.

17. 6. - Výlet 2. třídy

V Pondělí 17. června jede 2. třída na výlet. Sraz je v 5:45 na vlakovém nádraží, návrat v 18:00 také na vlakové nádraží. S sebou pití, velkou svačinu, vhodné oblečení, pokrývku hlavy, kapesné.

Ředitelské volno

V pátek 14. 6. vyhlašujeme z organzačních důvodů ředitelské volno. Pro zájemce z 1. - 3. třídy je připraven výlet se školní družinou.

Nábřeží umělců

V pátek 7. 6. pojedeme společně do Hradce Králové na Nábřeží umělců. Sraz na vlakovém nádraží v 7:45, nábrat ve 14:00 hodin tamtéž. S sebou děti potřebují vhodné oblečení a obuv, svačinu a pití na celé dopoledne, drobné peníze na útratu.

POZOR, POZOR!

Ve škole se vyskytly vši. Prosím, prohlédněte vašim dětem vlasy. Děkujeme.

Tělesná výchova 1. stupeň

Od 13.5.2019 se 1. stupeň vrací k výuce podle starého rozvrhu. V pondělí od 12:30 do 14:00 mají děti tělesnou výchovu. Cvičit budeme chodit podle počasí dovnitř i ven. Prosím, aby měly děti nachystané vhodné sportovní oblečení a obuv pro obě varianty.

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem žákům, kteří v pátek jeli na pozemek a udělali na něm spoustu práce. Také oceňujeme rodiče, kteří dali svým dětem důvěru v jejich rozhodnutí.

Jeden svět na školách

Příští týden se žáci zúčastní festivalu Jeden svět na školách. 1. stupně půjde v pondělí 8. dubna2stupeň v úterý 9. dubna. Vstupné je 50 Kč. Výuka poté probíhá dle rozvrhu. Na společné zážitky se těší učitelský sbor.