Informace pro školáky a jejich rodiče

ZAHÁJENÍ

Milí rodiče a hlavně naši milí žáci,

prázdniny jsou zatím v plném proudu, ale čas nelze ani v tomto příjemném období zastavit.

Zveme Vás na zahájení školního roku 2. září 2019 v 8.00 hod. na II. nádvoří zámku v Rychnově nad Kněžnou.

Společně zahájíme nový školní rok, , přivítáme prvňáčky a nováčky. Pro rodiče a žáky bude k dispozici Mozaikovník s  podrobnými informacemi ohledně organizace školního roku 2019/2020  s rozvrhem a heslem do žákovské knížky, žáci si koupí školní diář (60,- Kč). Seznámíme Vás s pedagogickým sborem pro nový školní rok a dozvíte se o plánovaných změnách ve školním roce. Všichni budou mít prostor pro vyjádření svých přání pro co nejlepší průběh nového školního roku. Celá akce skončí kolem 9. hodiny.

Po ukončení společné akce proběhne schůzka pro rodiče žáků 1. ročníku. Připravte si dotazy.

Těšíme se  na  Vás všichni pedagogičtí Mozaičané.