Pro školáky

14.11. 2019 Celoškolní projekt "30 let svobody

Ve čtvrtek budou mít žáci celoškolní projekt k 17. listopadu. Projekt bude od 8:00 hodin do 12:25. Poté žákům prvního stupně končí výuka, žáci druhého stupně budou pokračovat ve výuce dle rozvrhu. Prosíme, aby si žáci s sebou přinesli klíče.

13.11. 2019 Scénické čtení LiStOVáNí

Ve středu se žáci 2. - 5. ročníku. a 2. stupně zúčastní scénického čtení LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem , které proběhne v Pelclově divadle. Představení pro 2.-5. ročník začíná v 10:00 a pro 2. stupeň v 10:45. Poté se žáci vrací zpět do školy a výuka bude dále pokračovat dle rozvrhu.

12.11. 2019 Rodičovská kavárna

V úterý od 16.30  - 18.00 hod. se otevře tradiční KAVÁRNU PRO RODIČE v prostorách školy. K dispozici bude nejen káva. Kavárna je setkání rodičů, kteří chtějí diskutovat o škole, tématech, které se týkají vývoje, učení a růstu jejich dětí. K dispozici Vám jsou všichni pracovníci školy, které zajímají Vaše témata a těší se na diskuzi s Vámi. Vaše podměty nás zajímají a rádi s Vámi budeme  sdílet Vaše názory. Na začátku setkání budeme vybírat témata pro diskuzi, která přinesete Vy. Pokud je chcete sdělit sboru předem, je to možné. Učitelé by se Vás chtěli zeptat a diskutovat s Vámi o tématu "mobilní telefony a technologie ve škole".
Za celý tým se těší
Kamila Zemanová

Informace pro školáky a jejich rodiče

ZAHÁJENÍ

Milí rodiče a hlavně naši milí žáci,

prázdniny jsou zatím v plném proudu, ale čas nelze ani v tomto příjemném období zastavit.

Zveme Vás na zahájení školního roku 2. září 2019 v 8.00 hod. na II. nádvoří zámku v Rychnově nad Kněžnou.

Společně zahájíme nový školní rok, , přivítáme prvňáčky a nováčky. Pro rodiče a žáky bude k dispozici Mozaikovník s  podrobnými informacemi ohledně organizace školního roku 2019/2020  s rozvrhem a heslem do žákovské knížky, žáci si koupí školní diář (60,- Kč). Seznámíme Vás s pedagogickým sborem pro nový školní rok a dozvíte se o plánovaných změnách ve školním roce. Všichni budou mít prostor pro vyjádření svých přání pro co nejlepší průběh nového školního roku. Celá akce skončí kolem 9. hodiny.

Po ukončení společné akce proběhne schůzka pro rodiče žáků 1. ročníku. Připravte si dotazy.

Těšíme se  na  Vás všichni pedagogičtí Mozaičané.